Samostatný projekt

Viladům disponuje celkem devíti bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk. Celý komplex je pomocí jedinečné architektury opticky rozdělen na několik částí, díky čemuž mohou rezidenti nerušeně relaxovat v soukromí vlastních teras a užívat si výhledy do zeleného okolí.

Při výstavbě klademe velký důraz na ekonomickou stránku domácnosti, proto jsme věnovali důkladnou pozornost využití nejmodernějších materiálů a technologií. Objekt se tak může pyšnit kvalitním zateplením bytů, teplovodním podlahovým vytápěním, hliníkovými okny nebo unikátním systémem zelených střech.

Viladům je atraktivní kombinací života ve městě a současně v těsné blízkosti přírody!

Viladům Líšeň nabídne komfortní bydlení v klidné části čtvrti na ulici Ondráčkova. Do Mariánského údolí dojdete pěšky během 5 minut. Tuto polohu jistě ocení především rodiny s dětmi. Během výletu za krásami přírodních scenérií mohou navštívit oddychový areál Eldorádo, který svými atrakcemi a minizoo nadchne především děti. Nedaleký zámek Belcredi naopak nabídne příjemné procházky v parku plném zeleně či příjemné posezení v zámecké restauraci. V jeho sousedství se nachází také základní a mateřská škola včetně nákupních možností.

Ulice Ondráčkova má kvalitní dopravní dostupnost do širšího centra města, aniž by však byl narušen její poklidný ráz. Cestovat lze prostřednictvím individuálního způsobu dopravy stejně jako linkami MHD. Jen několik kroků od bytového domu je umístěna autobusová zastávka linky č. 55. V návaznosti na tento spoj je možné využít zejména tramvaj č. 8 a trolejbusy č. 25 a 26. Samozřejmostí je dopravní obslužnost v nočních hodinách, kterou zabezpečuje spoj č. 99.


Přidejte Váš názor


Komentáře ke stránce (1)